KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17309301
nr 1730 9301
Fritz Chwala (1872-1936), Trädgård. Signerad, oramad. Olja på duk, 68x55
Kondition: skadad duk, krackeleringar
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 13 oktober 2025
kl 20:35:41
1.000 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr